معرفی دانشگاه های برتر آلمان

ویزای کار آلمان
جولای 5, 2017
ویزای تحصیلی آلمان
ویزای تحصیلی آلمان
جولای 5, 2017

معرفی دانشگاه های برتر آلمان

دانشگاه های برتر آلمان قسمت چهارم

معرفی دانشگاه های برتر آلمان

معرفی دانشگاه های برتر آلمان ، اعزام دانشجو

دانشگاههای پزشکی آلمان

برترین دانشگاه های پزشکی آلمان

در این مقاله قصد داریم برترین دانشگاه های آلمان را معرفی نماییم. همچنین شرایط اخذ پذیرش از این دانشگاهها و جزئیات آن را خدمت شما متقاضیان عزیز شرح خواهیم داد. در صورت تمایل به بررسی شرایط دیگر تحصیل در آلمان و اخذ پذیرش از دانشگاه های برتر آلمان می توانید با کارشناسان مؤسسه رهام تماس بگیرید.

برخی از دانشگاههای پزشکی آلمان

1⃣ دانشگاه بنجامین فرانکلین برلین

2⃣ دانشگاه پزشکی بخوم

3⃣ دانشگاه پزشکی بن

4⃣ دانشگاه پزشکی کلن

6⃣ دانشگاه یوهان ولفگانگ فرانکفورت

7⃣ دانشگاه فردریش الکساندر نورنبرگ

8⃣ دانشگاه آلبرت لودویگ فرایبورگ

9⃣ دانشگاه پزشکی هانوفر

 

پذیرش در دوره دکترا در رشته‌های پزشکی در آلمان

دانش‌آموختگان رشته پزشکی پس از اتمام تحصیل به اختیار خود می‌توانند در مقطع دکترا تحصیل کنند. این تصمیم اما شخصی است و دریافت پروانه پزشکی با مدرک کارشناسی‌ارشد صورت می‌گیرد.

معرفی دانشگاه های برتر آلمان ، اعزام دانشجو

دوره دکترا در رشته پزشکی، مانند سایر رشته‌های غیرپزشکی در آلمان برگزار می‌شود. این بدان معناست که شخص داوطلب با انتخاب موضوع و پس از موافقت استاد راهنما با طرح رساله‌، شروع به تحقیق خواهد کرد. پس از نوشتن رساله دکترا و قبولی در آزمون شفاعی، مدرک دکترا به دانشجو اعطا می‌شود.

معرفی دانشگاه های برتر آلمان ، اعزام دانشجو

معرفی دانشگاه فرایبورگ Universität Freiburg

دانشگاه فرایبورگ ، (به آلمانی Freiburg Albert – Ludwigs-Universität ، Uni Freiburg یا Freiburg )، یا به انگلیسی : Albert Ludwig University of Freiburg ، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در شهر Freiburg im Breisgau ، در ایالت Baden-Wűrttemberg ، در آلمان واقع است.

دانشگاه در سال 1457 ، توسط سلسله Habsburg ، به عنوان دومین دانشگاه بعد از داشنگاه وینا (University of Vienna) در قلمرو Habsburg ، تاسیس شد.

امروزه ، دانشگاه فرایبورگ ، به عنوان پنجمین دانشگاه قدیمی در آلمان ، با یک سابقه طولانی در آموزش انسان شناسی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی می باشد.

دانشگاه از 11 دانشکده تشکیل شده است و دانشجویان را از سراسر آلمان و همچنین بی از 120 کشور خارجی جذب می کند. دانشجویان خارجی این دانشگاه ، حدود 16% از کل دانشجویان را تشکیل می دهند.

دانشگاه فرایبورگ ، یکی از معتبرترین دانشگاه های اروپا می باشد و همچنین در شمار موسسات برتر آموزشی و پژوهشی است. از آنجا که این دانشگاه مدت طولانی است که به خوبی شهرت دارد ، در گذشته میراث فرهنگی و علمی خود را حفظ کرده است و در آینده نیز روش های جدید را برای تامین نیازهای ان مدرن ، توسعه خواهد داد.

دانشگاه فرایبورگ محل تحصیل بسیاری از اندیشه های بزرگ سنت های غربی بوده است. تعدادی از آن ها شامل :

Hannah Arendt، Rudolf Car nap، David Daube، Johann ECK، Hans-Georg Gadamer، Friedrich Hayek، Martin Heidegger، Ed Husserl ، Friedrich Meinecke، Max Weber می باشند. علاوه بر این ،  این دانشگاه برنده 19 جایزه نوبل می باشد و از سال 2007 ، تاکنون ، توسط University of Excellence به عنوان دانشگاه برگزیده آلمان انتخاب شده است.

معرفی دانشگاه های برتر آلمان ، اعزام دانشجو

دانشکده های دانشگاه فرایبورگ

1- دانشکده بیولوژی

2- دانشکده شیمی و داروسازی

3- دانشکده پزشکی

4- دانشکده ریاضیات و فیزیک

5- زبان و ادبیات

6- دانشکده فلسفه

7- دانشکده حقوق

8- دانشکده صنعتی

9- دانشکده فقه

10- منابع طبیعی

11- دانشکده علوم اقتصاد

 

معرفی دانشگاه های برتر آلمان

دیدگاه ها بسته شده است