موسسات و یا شرکت های فعال در زمینه های مرتبط با فعالیت موسسه ایده پردازان فکر و اندیشه اعم از موسسات اعزام دانشجو فعال در زمینه مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزا، موسسات فرهنگی، موسسات زبان، شرکت های تبلیغاتی و یا دارالترجمه ها و… که علاقه مند به داشتن همکاری با موسسه می باشند، می توانند رزومه ارائه نمایند.

conections

درخواست استخدام افراد برای کارمند اداری

     متقاضیان عزیزی که دارای تخصص های مرتبط با فعالیت موسسه  ایده پردازان فکر و اندیشه می باشند، مانند داشتن مهارت های کامپیوتری، دانش زبان و یا سابقه همکاری با موسسات اعزام دانشجو، اخذ ویزا و…، برای درخواست همکاری می توانند درخواست خود را با موضوع “کارمند اداری” تکمیل و ارسال نمایند.

کلیه درخواستهای رسیده شده ظرف چند روز رسیدگی می­شود و در بایگانی موسسه ذخیره می­گردد. درصورتیکه پیشنهاد داده شده مورد قبول مدیریت موسسه باشد با شما تماس گرفته خواهد شد تا در یک جلسه حضوری در مورد نحوه همکاری با شما بررسی گردد.

درخواست همکاری مدرس زبان

مدرسان عزیزی که دارای تخصص های مرتبط با آموزش زبان های خارجی می باشند، بایستی جهت تدریس در دپارتمان زبان موسسه  ایده پردازان فکر و اندیشه، مشخصات ارسال نمایند.

علاقه مندان محترم می توانند در صورت داشتن رزومه کاری یا تحصیلی کاملتر آن را از طریق فرم زیر ارسال اقدام نمایند . لطفا در موضوع ایمیل حتماً قید شود “درخواست همکاری مدرس زبان”.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتی ربات *