ویزای تحصیلی آلمان

معرفی دانشگاه های برتر آلمان
جولای 5, 2017
سرمایه گذاری در آلمان
سرمایه گذاری در آلمان
جولای 5, 2017

ویزای تحصیلی آلمان

آلمان, تحصیلی

ویزای تحصیلی آلمان

تحصیل در مقطع دبیرستان جهت  تحصیل در دبیرستان های آلمان  امکان پذیرش در هر سنی وجود دارد لیکن اکثر  مدارس آلمان  به زبان آلمانی است و ثانیا اخذ پذیرش از مدرسه به منزله اخذ ویزای صد در صد نیست. البته کیفیت مدارس در  آلمان  بسیار بالا ست و شرایط خوبی دارد .

جهت اقدام ویزای تحصیلی فرزندان در سن دبستان و دبیرستان بایستی مسایل مختلفی را بررسی کنید که تفصیل آن را می توانید از مشاورین ما دریافت کنید.

تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی در آلمان دانشگاه های آلمان به خصوص به واسطه دانشگاه های صنعتی پیشرفته اش امروزه در دنیا شهرت خاص دارند.شهرت  دانشگاه های آلمان  در این خصوص زبان زد خاص و عام است.

البته رشته های فنی آلمان در بسیاری از موارد نسبت به سایر رشته های دیگر قوی تر و از کیفیت بالاتری برخوردار است.کسانی که مدارک دانشگاهی خود را از دانشگاه های آلمان دریافت می کنند معمولا مورد پذیرش اغلب کشورهای جهان هستند.

اکثر  دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی رایگان هستند لیکن برای تحصیل در اکثر این دانشگاه ها بایستی دانشجو  زبان آلمانی  را در حد مدرک B1  یا B2  بداند.

لازم به ذکر است چنان چه در مورد تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با مشاورین موسسه رهام تماس حاصل بفرمایید آلمان در مقاطع مختلف تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا دانشجو جذب می کند.

 

دیدگاه ها بسته شده است